Безкоштовний дзвінок 0 800 400 807
Зворотній дзвінок

Про мережу

Мережа оптик OCHKI почала розвиватися у 2013 році, і продовжує відкривати оптики у Києві.

  • У кожній оптиці працює оптометрист чи офтальмолог, який перевірить ваш зір та випише рецепт на окуляри чи контактні лінзи. 

  • Консультант OCHKI допоможе підібрати оправу та сонцезахисні окуляри.

  • В нас можна замовити виготовлення ваших окулярів, а також відремонтувати їх.

Ми вирішуємо ваші проблеми із зором: короткозорість (міопія), далекозорість (гіперметропія), астигматизм, пресбіопія, синдром сухого ока, зниження зору, втома від довгої роботи за комп’ютером.

В мережі оптик OCHKI ви можете придбати:

Країни-виробники: Італія, Великобританія, США, Корея, Польща, Франція та ін. Весь товар сертифікований та дозволений для продажу на території України.

Ми працюємо з усіма виробниками окулярних лінз, представленими на території України: Hoya, Zeiss, Rodenstock, Nikon, Seico, La perl та ін.

Обирайте контактні лінзи та засоби з догляду за ними компаній: Johnson & Johnson, Menicon, Alcon, Bausch&Lomb, Cooper Vision, Avizor, Disop, LTL Lenses, Henson та ін.

Співпрацюємо зі світовими брендами оправ та сонцезахисних окулярів: Despada, Pepe Jeans, Christian Lacroix, Hackett Bespoke, Ducati, Ted Baker, Karen Millen, LaStella.

 

Замовляйте все необхідне для вашого зору на сайті ochki.kiev.ua з доставкою по Україні.

Якщо у вас виникають питання щодо вашого зору, моделей окулярів, видів лінз, догляду за контактними лінзами — звертайтесь, ми радо консультуємо у наших оптиках, на сайті чи в соціальних мережах.

Крім того, регулярно оновлюється розділ Акції, де ви знайдете необхідні товари за приємними цінами.