Статус: Немає в наявності
Оберіть схожу позицію в категорії Оправи для окулярів

Оправа титанова Silhouette 5452 6055

Артикул: 5452_605519/45
    10 999 грн
Візуалізація У кожній нашій оптиці працює оптометрист, який перевірить ваш зір та допоможе підібрати правильне рішення — окуляри або контактні лінзи.
Ширина оправи
0 мм
Ширина оправи
Ширина лінзи
0 мм
Ширина лінзи
Висота лінзи
0 мм
Висота лінзи
Міст
0 мм
Міст
Завушник
0 мм
Завушник

Відчуйте легкість пір’їнки з оправою Silhouette — виготовлена з чистого титану робить окуляри надзвичайно легкими та міцними. 


Елегантність та мінімалістичний дизайн утворюють класичну модель титанової оправи Silhouette 5452 6055 — модель оптичної оправи, в яку можна вставити корекційні лінзи за вашим рецептом.


Створена для справжніх цінителів комфорту за рахунок високоякісних матеріалів та особливостей конструкції, в них буде зручно, чим би ви не займалися.

Особливості оправи 5452 6055 Silhouette Eyewear

  • Безобідкова титанова оправа з лінзами прямокутної форми.

  • Щоденне носіння окулярів практично непомітне.

  • Замовляйте виготовлення окулярів: у безобідкову оправу можна вставити звичайні чи прогресивні лінзи, навіть високих діоптрій.

  • Підійде для створення стильного образу, корекції короткозорості чи далекозорості, а також для читання чи роботи за комп’ютером.

  • У комплекті — фірмовий футляр Silhouette та серветка з мікрофібри.


Замовляйте оправу Silhouette 5452 6055 з доставкою на сайті ochki.kiev.ua. 


Якщо хочете вставити лінзи для зору в оправу, зверніться до однієї з наших оптик. Щоб окуляри носилися з особливим комфортом, наш майстер зробить індивідуальну підгонку під ваше обличчя.


Серветки з мікрофібри та все необхідне для правильного догляду за вашими окулярами обирайте у розділі Аксесуари.  А також замовляйте футляри та стильні ланцюжки, які оригінально доповнять улюблені окуляри новими нотками.

Характеристики
Матеріал: титан
Форма оправи : прямокутна
Тип оправи: безобідкова
Лінза/перенісся/завушник, мм: 54/17/140
Комплектація : футляр, серветка
Стать : чоловічі

Написати відгук

Додайте лiнзи до оправи

Ми підібрали оптимальні варіанти лінз у різних цінових категоріях. Якщо ви не знайшли потрібну лінзу за функціоналом, наші менеджери раді вас проконсультувати.

У разі самостійного заповнення показників зору в онлайн-формі клієнт несе відповідальність за коректність даних. Замовлення приймаються в роботу за передплатою від 50%.
Оберіть призначення своїх окулярів
Оберіть виробника та рівень захисту очей
Оберіть призначення своїх окулярів
OD (Праве око)
OS (Ліве око)
PD (Міжцентр)
PD2 (Нижній міжцентр)
Ви можете завантажити фотографію або скан рецепта.
Вибрати файл (JPG, PDF, PNG, GIF до 10Мб)

Мітки: Оправа титанова Silhouette 5452 6055, Титанові оправи для окулярів

Ви раніше обирали: