Витончена металева овальна оправа, яка завдяки надтонкій фронтальній частині тілесного кремового кольору здається безобідковою. Силіконові носоупори регулюються під ваше перенісся. А завушники доповнюють комфортні обтяжки та декоративні елементи на місці кріплення.
Оправа MR. OPTIK AM8254 C4 — модель оправи, в яку можна вставити лінзи для корекції зору за вашим рецептом.
Металева овальна оправа золотого кольору з кремовою фронтальною частиною.
Надійні матеріали спеціально відібрані, щоб окуляри прослужили довго та зберігали свої естетичні та практичні характеристики.
Окуляри розроблені таким чином, щоб бути максимально зручними у щоденному носінні.
Силіконові носоупори регулюються під будь-яке перенісся.
У повнообідкову оправу можна вставити звичайні чи прогресивні лінзи. А також лінзи для роботи за комп’ютером.
Замовляйте оправу MrOptik AM8254 C4 з доставкою на сайті ochki.kiev.ua.
Якщо хочете вставити лінзи для зору в оправу, звертайтеся до однієї з наших оптик. За необхідності майстер зробить підгонку окулярів, щоб вони носилися з особливим комфортом.
Футляр, серветки з мікрофібри, ланцюжки та все необхідне для правильного догляду за вашими окулярами — у розділі Аксесуари.
Мітки: Оправа MR.OPTIK AM8254 C4, Металеві оправи для окулярів