Мінімалістична оправа круглої форми в елегантному дизайні чорного кольору, класичним силуетом та комфортними завушниками. Легка конструкція й зручна посадка забезпечують комфорт під час носіння.
RIP CURL HOM074 01 — австралійський бренд оптичної оправи, в яку можна вставити корекційні лінзи за вашим рецептом.
Повнообідкова оправа круглої форми.
Щоденне носіння окулярів практично непомітне.
Замовляйте виготовлення окулярів: у повнообідкову оправу можна вставити звичайні чи прогресивні лінзи, навіть високих діоптрій.
Підійде для створення стильного образу, корекції короткозорості чи далекозорості, а також для читання чи роботи за комп’ютером.
Замовляйте оправу RIP CURL HOM074 01 з доставкою на сайті ochki.kiev.ua.
Якщо хочете вставити лінзи для зору в оправу, зверніться до однієї з наших оптик. Щоб окуляри носилися з особливим комфортом, наш майстер зробить індивідуальну підгонку під ваше обличчя.
Серветки з мікрофібри та все необхідне для правильного догляду за вашими окулярами обирайте у розділі Аксесуари.
Мітки: RIP CURL HOM074 01, Металеві оправи для окулярів, Круглі оправи для окулярів