Мінімалістична унісекс-модель круглої оправи з металу під срібло та акцентними міцними завушниками з пластиковими обтяжками для вашого комфорту під час носіння. Колекція Collezioni.
Mario Rossi MR 12-417 03 — модель оправи, в яку можна вставити лінзи для корекції зору за вашим рецептом.
Особливості оправи MR 12-417 03 Mario Rossi Eyewear
Повнообідкова металева оправа круглої форми.
Легкі та водночас тривкі й міцні матеріали, гіпоалергенні, стійкі до корозії.
Силіконові носоупори регулюються для більшого комфорту.
Оправа сидить м’яко, не тисне за вухами та на переніссі, що особливо важливо для щоденного носіння.
Замовляйте виготовлення окулярів: у повнообідкову оправу можна вставити звичайні чи прогресивні лінзи, навіть високих діоптрій.
Підійде для створення стильного образу, корекції короткозорості чи далекозорості, а також для читання чи роботи за комп’ютером.
У комплекті — фірмовий футляр та серветка з мікрофібри.
Замовляйте оправу Маріо Россі MR 12-417 03 з доставкою на сайті ochki.kiev.ua.
Якщо хочете вставити лінзи для зору в оправу, звертайтеся до однієї з наших оптик. За необхідності майстер зробить підгонку окулярів, щоб вони носилися з особливим комфортом.
Футляр, серветки з мікрофібри та все необхідне для правильного догляду за вашими окулярами — у розділі Аксесуари.
Мітки: Mario Rossi MR 12-417 03, Металеві оправи для окулярів, Круглі оправи для окулярів