Розчин SOLEKO EKINOS
Безкоштовний дзвінок 0 800 400 807 Зворотній дзвінок
-7%
-7%
-100%
  • Розчин SOLEKO EKINOS

Розчин SOLEKO EKINOS

В наявності
    160 грн 309 грн

SOLEKO EKINOS — біосумісний багатофункціональний універсальний розчин  з гіалуроновою кислотою для дезінфекції та очищення контактних лінз.  Виробник — італійська компанія Soleko.

Призначення: очищення, дезінфекція, зберігання, змащення, зволоження, видалення відкладень — всі види м'яких контактних лінз.

Мінімальний час дезінфекції — 4 години.

Особливість SOLEKO EKINOS:

Розчин створювався на основі природних компонентів. При виготовленні Ekinos використовуються рослинні компоненти екстракт ехінацеї і лецитин соняшнику, які володіють зволожуючим, заспокійливим і поживним властивостями для тканин очей.


Ідеально підходять для очищення силікон-гідрогелевих контактних лінз, це забезпечується такими компонентами як моногідрат лимонної кислоти і тринатрійцитрат.


Бактерицидні та дезінфікуючі властивості розчину забезпечують надійний захист очей.


Вміст усіх активних компонентів розчину підібрано таким чином, що ідеально підходить людям із чутливими очима: компоненти розчину створюють правильний pH-баланс.

Склад універсального розчину:

  • Полоксамер 407 видаляє як органічні (білкові, жирові) так і неорганічні забруднення з поверхні матеріалу МКЛ. Створює захисний шар та блокує утворення нових відкладень.

  • Моногідрат лимонної кислоти

  • Тринатрійцитрат

  • Гідроксетилцелюлоза — пом'якшувальна та змащувальна речовина.


Замовляйте розчин для лінз SOLEKO EKINOS онлайн у флаконах 100 мл або 380 мл на сайті ochki.kiev.uaз доставкою по Києву та містам України.

Розчин SOLEKO EKINOS знадобиться вам для глибокого очищення м’яких контактних лінз. При сухості чи в період адаптації до МКЛ офтальмолог може порадити зволожуючі краплі.

Якщо вам потрібен рецепт на контактні лінзи — завітайте до однієї з наших оптик.


Написати відгук

Мітки: SOLEKO EKINOS 100ml, SOLEKO EKINOS 380ml