Essilor 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV
Безкоштовний дзвінок 0 800 400 807 Зворотній дзвінок
 • Essilor 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV

Essilor 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV

В наявності
  1 900 грн

Полімерна лінза 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV французької компанії Essilor — високоіндексна лінза нового покоління перміум класу і показником заломлення 1.6, запобігає втомі очей.


Лінза 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV від  Essilor — інноваційна лінза, з преміальним антирефлексним покриттям із захистом від шкідливого синього спектра випромінювання від комп'ютера, ноутбука, планшета, телефону, інших LED-екранів.

 

Доступні покриття лінзи 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV


Crizal Prevencia UV — преміальне покриття, яке вибірково фільтрує синє світло для поліпшеного захисту очей. Працюючи як вибірковий фільтр Crizal Prevencia UV пропускає максимум корисного синьо-блакитного світла, яке необхідне для зору і доброго самопочуття, захищає сітківку очей від небезпечного синьо-фіолетового світла, що випромінюють екрани електронних пристроїв.


Особливості оптичних лінз для окулярів Essilor

 • Гарантують відмінну якість зображення — ніби здоровими очима, та комфорт — не стомлюють і не перенапружують їх. 

 • Підходять для роботи за комп’ютером, або іншими гаджетами.

 • Лінзи можна вставити в оправи напівобідкові та повнообідкові будь-яких моделей: овальні, прямокутні, авіатор, оправа-метелик, круглі, «лисички», котяче око та ін.

 • Стійкі до механічних пошкоджень завдяки спеціальному шару, що зміцнює.

 • Захист від ультрафіолету

Кому підійдуть сферичні лінзи 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV від Essilor

Оптичні лінзи 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV підійдуть вам, якщо у вас:

 • є потреба чітко та якісно бачити незалежно від освітленості;

 •  показники діоптрій від +0.25 до +6.00 при далекозорості та від 0.00 до -6.00 з циліндром від +0.25 до +2.00 при астигматизмі;

 • для людей, чия сфера діяльності нерозривно пов'язана з роботою за комп'ютером та частим читанням дрібного/середньо-дрібного шрифту, напругою очей при інтенсивній роботі.

Замовляйте оптичні лінзи для окулярів з підтримкою акомодації 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV компанії Essilor із доставкою на сайті ochki.kiev.ua. Наявність потрібних діоптрій ви зможете уточнити у нашого консультанта при оформленні замовлення.

Якщо ви не маєте рекомендації лікаря та рецепту на окуляри, завітайте до однієї з наших оптик. Також ви можете замовити виготовлення окулярів у нашого майстра.

Футляр, серветки з мікрофібри та все необхідне для правильного догляду за вашими окулярами — у розділі Аксесуари.


Написати відгук

Мітки: Essilor 1.6 ORMIX Crizal PREVENCIA UV