Ферментні таблетки Avizor Enzyme


19 грн

Опис

Avizor Enzyme — ферментні таблетки для інтенсивного глибокого очищення контактних лінз. Виробник іспанська компанія Avizor.

Призначення: глибоке очищення, видалення відкладень — всі види м'яких контактних лінз.

Особливість Avizor Enzyme

Таблетки використовують для видалення глибоких відкладення, що накопичуються під час довготривалого носіння та викликають дискомфорт, часом навіть погіршують видимість. Рекомендується використовувати раз на 7-10 днів, щоб лінзи залишалися чистими та прозорими.

Не містять хлоргексидин і тіомерсал, тому підходять для чутливих очей

Склад ферментних таблеток:

  • Subtilisin A — синтетичний ензим (фермент) із мікробіологічною активністю, який розщеплює та видаляє білки з поверхні МКЛ. Має низьку токсичність, діє м’яко, тому не шкодить рогівці і безпечний для очей. 

Замовляйте ферментні таблетки Avizor Enzyme компанії Авізор онлайн в упаковці 10 шт. на сайті ochki.kiev.ua з доставкою по Києву та містам України.

Ферментні таблетки знадобляться вам для глибокого очищення м’яких контактних лінз. При сухості чи в період адаптації до МКЛ офтальмолог може порадити зволожуючі краплі.

Якщо вам потрібен рецепт на контактні лінзи чи консультація з використання ферментних таблеток для лінз Avizor Enzyme — завітайте до однієї з наших оптик.

Відгуки (0)

Avizor Enzyme 10